Karanlıklar Ülkesi 5 Kan Savaşları İndir – Türkçe Dublaj Dual 1080p

Karanlıklar Ülkesi 5 Kan Savaşları İndir – Türkçe Dublaj Dual 1080p

Underworld Blood Wars, serinin beşinci ve son filmidir. Herkes Selene’yi aramakta ve öldürmek istemektedir. David ve babası Thomas onun tarafında olsa da bu savaşı bitirmek hiç kolay olmayacaktır. Filmde ilk kez yönetmen koltuğunda Anna Foerster var. Türkçe dublaj veya altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Film indir »

Rehineler Film indir

Rehineler Film indir

Popüler gazeteci Jarvis Dolan, Harsh Reality adlı gece radyo programını yürütüyor. Yıldızlarla ilgili sert iletişim ve haberlerle ilgili bir ün kazandı ve yaklaşmakta olan yayın halka başka bir skandalı açığa vurarak başlamak üzereydi. Ancak bu akşam her şey ters gitti - iki maskeli silahlı bilinmeyenler stüdyoya giriyorlar ve aktarım için kendi planları var. Film indir »

Tepenin Gözleri 1 - 2 Film indir

Tepenin Gözleri 1 - 2 Film indir

Tepenin Gözleri 1-2 indir Türkçe Dublaj 1080p Boxset Seri Film Tepenin Gözleri 1-2 indir, Ailecek çıkmak üzere planlanan bir tatil yolculuğu temelde Bob ile Ethel adındaki çiftin fikridir. Onlar esasında evlilik yıldönümlerini kutlarken tüm ailenin de yanlarında olmasını istemişlerdir. Kaliforniya’ya doğru yola çıktıklarında, karavanda kızları Lynn ile Brenda, oğulları Bobby ve damat Doug ve elbette ufaklık torunları ile beraberdirler. Ancak şartlar Bob ile Ethel’in hayal ettiği gibi değildir. Lynn, bebeği için endişe duyarken diğerleri arkadaşlarından ayrı kalmanın keyifsizliğini sürerler. Bütün bunlar bir yanda, aile kendini bir anda ıssız bir çölde mahsur kalmış bulur. Bölge Amerikan hükümetinin vaktiyle yasadışı nükleer araştırma yaptığı yerdir. Kan isteyen mutantlar ev sahipliği yapmaktadır. Tepenin Gözleri 1-2 indir Türkçe Dublaj 1080p sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün Film indir »

Viral Film indir

Viral Film indir

Emma (Sofia Black-D'Elia) ve kızkardeşi Stacey (Analeigh Tipton) küçük bir kasabada aileleriyle birlikte yaşamaktadır. Derken gizemli bir virüs çevredeki başka şehirleri etkilemeye başlayıp dünya nüfusunun çok büyük bir kısmını tehdit edince kasabaları karantinaya alınır. Önce iki genç kız bu yasakları delmenin yollarını ararlar, karantina bölgesinin dışına partilere kaçarlar. Ancak çok yakınlarındaki insanların virüse yakalanmasıyla durumun ciddiyetini kavramaya başlarlar. Ne var ki Stacey virüsü kapmıştır ve Emma, kızkardeşini korumak ile kendini kurtarmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. indirfilm.net iyi seyirler diler... Film indir »

Korku Hikayeleri Film indir

Korku Hikayeleri Film indir

Korku Hikayeleri, Halloween gecesinde terk edilmiş bir kasabada bulunan bir grup gencin başına gelenleri konu ediyor. 1968 yılının Amerikası'nda değişim rüzgarları yaşanıyordur. Bellows ailesinin gölgesi, kasabanın çevresinde gezinmeye devam ediyordur. Bellows ailesinin malikanesi, kasabının uç bölgesinde bulunuyordur. Sarah ise bu ailenin sırlarla dolu genç üyesidir. Kızın yaşamı korkunç hikayelere konu olacak kadar sır doludur. Sonunda ise bir grup genç tarafından kitaba dökülmüş olan bu hikayeler keşfedilir. Bir anda bu hikayeler gerçeğe dönüşmeye başlayacaktır. www.indirfilm.net iyi seyirler diler... Film indir »

Chucky Geri Dönüyor – Cult of Chucky (2017) Türkçe Dublaj HD 720p Film indir

Chucky Geri Dönüyor – Cult of Chucky (2017) Türkçe Dublaj HD 720p Film indir

Chucky Geri Dönüyor – Cult of Chucky (2017) Türkçe Dublaj HD indir Chucky Geri Dönüyor hd indir. Chucky kabusu tekrar hortlamıştır.Chucky’nin peşine düştüğü hastalar ortak travma teşhisiyle hastaneye kaldırılmıştır.Hastalar Chucky ile ilgili sözler söylemektedir ama hekim bunları sanrı sanmaktadır.Doktor hastaları tedavi etmek için hastaneye chucky alır ama Chucky hastaların peşine düşer ve kabus tekrar başlar.Chucky Geri Dönüyor Türkçe dublaj indir. Film indir »

Mavi Korku 2 - Deep Blue Sea 2 Film indir m1080p

Mavi Korku 2 - Deep Blue Sea 2 Film indir m1080p

Zamanın efsane filminin devamı olan Mavi korku 2 indir filmi sitemizde HD kalitede sizlerle beraber. Filmin konusunda kapalı kaldıkları tesisteki bilim adamları tarafından zekaları geliştirilen ve tam bir avcı haline gelen köpek balıklarını anlatıyor. Deney ekipleri köpek balıklarını serbest bırakırlar ve onlar ile hayatta kalma mücadelesi verirler. Filmi sizlere 5 farklı tek link ile sizlere sunuyoruz. Film indir »

Testere: Jigsaw Efsanesi indir (2017) HD m1080p DUAL TR ENG

Testere: Jigsaw Efsanesi indir (2017) HD m1080p DUAL TR ENG

Testere Jigsaw Efsanesi indir Tüm kentde vahşice seri cinayetler işleniyordu ve bütün kanıtlar tek bir şahsa işaret ediyordu: John Kramer. Ama bu nasıl olabilirdi? Jigsaw olarak bilinen John Kramer, yıllar önce ölmüştü. Michael ve Peter Spierig'in yönetmekte olduğu ve Josh Stolberg ve Pete Goldfinger'ın yazdığı filmin başrolünde bu rol ile tanınmış Tobin Bell yer alıyor. Saw: Legacy, serinin sekizinci filmdir. Film indir »

Korku Seansı 2 Film indir

Korku Seansı 2 Film indir

The Conjuring 2, serinin ikinci filmidir. Ed ve Lorraine Warren çifti enteresan olayları çözmeye çalışıyor. 4 çocuklu bir anneye, kötü anlar yaşatan ruhu geri göndermek için Londra’nın yolunu tutarlar. Ancak bu ruh sandıklarından çok daha inatçıdır. Türkçe dublaj veya altyazılı izleyebilirsiniz. İyi seyirler diliyoruz. Film indir »

Ruhlar Bölgesi 2 Film HD indir

Ruhlar Bölgesi 2 Film HD indir

Insidious Chapter 2, Lambert ailesi çocuklarına musallat olan ruhlardan kurtulmayı başarmış ve olayları geçtiği evden taşınmaya karar vermiştir. Ancak kötü ruhlar yeni evlerinde de onları rahat bırakmayacak. Bu kez çok daha inatçı olarak geri dönerler. Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler diliyoruz. Film indir »

Film indir