Elektrik Savaşları Film indir

Elektrik Savaşları Film indir

Elektrik Savaşları , tarihin en önemli olaylarından biri olan elektrik ampülünün icadını konu ediniyor. Tarihe elektrikte alternatif akımın kullanımına öncülük eden isim olarak geçen George Westinghouse, Tesla'nın desteğini alacaktır. Çünkü Westinghouse'a göre Edison, icadı konusunda ölümcül hatalar yapmıştır. Tesla ve Westinghouse, alternatif akımla ilgili büyük bir bahse girer. Kazanan kişi tarihin akışını değiştirecektir.... Film indir »

Kaçış Planı 3 Full HD Film indir

Kaçış Planı 3 Full HD Film indir

Escape Plan The Extractors Türkçe Dublaj + Altyazılı İndir, Hong Kong şehrinde bulunan saygın bir şirkette çalışan adamın kızı kaçırılması sonucu bir güvenik uzmanından yardım ister. Kızı kurtarmak isteyen ekip işin aslında o kadar kolay gözükmediğinin farkına varır. Geçen süre içerisinde güvenlik uzmanının sevgilisi de aynı kişi tarafından kaçırılınca iş daha da ciddiye biner. 2019 yılında yayınlanmış ve 4.4 IMDb puanına sahip olan Kaçış Planı 3 filmini sitemizde sunmuş olduğumuz linklerden altyazılı olarak indirebilirsiniz. Film indir »

Örümcek Adam Evden Uzakta Film indir HD Kalitesinde

Örümcek Adam Evden Uzakta Film indir HD Kalitesinde

Örümcek Adam Evden Uzakta İndir – Türkçe Dublaj 1080p – Dual ”Örümcek Adam Evden Uzakta & Spider Man Far From Home” Yenilmezler Endgame olaylarını takiben, yaşanan sonsuzluk savaşının sonrasında ”Parker” okul arkadaşlarıyla beraber, kendisine iyi geleceğini düşündüğü bir gezi seyahatine çıkar. ancak floransa’ya adım atmaz. hayalindeki tatil, beklediği gibi gitmeyerek. new york şehrinde yaşanan bazı doğal afetlerin, perde arkasındakileri, devasa büyüklükteki yaratıkların olduğunu keşfetmesiyle, Peter bir kez daha kendini doğa üstü yaratıklara karşı savaşarak bulur. Abd yapımıyla çekilerek. 2019 yılında vizyona giren, Komedi türündeki Macera dolu Bilim Kurgu yapıtı, 1080p kalitesinde indirip seyredebilirsiniz. İyi Seyirler NOT: Orijinal eklenmiştir. Film indir »

Karlar ülkesi 2

Karlar ülkesi 2

Karlar Ülkesi 2 İndir (Frozen 2) 1080p Türkçe Dublaj 2019 sahip olduğu güçlerin kökenini bulmak. ihtişamlı krallığını kurtarmak. geçmişte kalmış gizemli bir antik sırrı gün yüzüne çıkarmak için büyüleyici Arendelle ormanına doğru yola çıkan Elsa ve beraberindeki Anna, Kristoff ve Olaf macera dolu yolculuklarında yaşadıkları eğlenceli anları konu alan.. Disney imzalı, Abd yapımı, 20 kasım 2019 yılında vizyona girmesi beklenen, ımdb puanına sahip, Müzikal türündeki Fantastik dolu Animasyon tv filmini 1080p kalitesinde indirip Alternatif link seçeneklerinden izlemeye başlayabilirsiniz. INDIRFILM.NET İyi Seyirler diler. Film indir »

Cesedin Ölümü Sansürsüz

Cesedin Ölümü Sansürsüz

Cesedin Ölümü filminde; Beş kişi bir düğün salonuna gider. Bu beş kişi Aysun, Canan, Betül Fatih ve Tekin’dir. Düğün salonuna bir hafta düğünü olacak Fatih ve Aysun’un düğünü için bakmaya gitmişlerdir. Morales bu insanlar salona girdikten sonra, güvenlik görevlisini öldürerek salona girer. İçerdekiler onun ne için geldiğini sorar. Morales, kendisinin tanrının yeryüzündeki temsilcisi olduğunu, ona itaat etmeleri gerektiğini söyler. Tekin bulundukları yerden gitmesini, onları rahat bırakmasını ister. Film indir »

Joker 2019 HD Film indir

Joker 2019 HD Film indir

Film indir »

Film indir